| CrIsSy_1084 a întrebat:

Hey TPU!:*am si eu nevoie de ajutor urgent. Dupa cum stiti povestea cu fostul meu prieten, m-a cautat, m-am vazut cu el. Mi-a propus sa ne impacam, desi este si acum cu o colega de-a mea si vrea sa fim amandoi in ascuns intre timp sa fie si cu ea, doar sa vada ce are ea de gand deoarece nu se mai intelege cu ea si a spus ca de cand ne-am despartit ii lipseste ceva si anume eu. Dar mie mi s-a parut ca inca nu este hotarat ce vrea, dar insa avea lacrimi in ochii cand imi povestea.Si acum ma trec fiorii cand il vad, dar mi-a gresit de multe ori si m-a facut sa sufar. Ce credeti? O sa se schimbe? Sa-i mai acod a x oara sansa? ajutati-ma va rog mult.:*:*:*PWP

1 răspuns:
| deutza_3778 a răspuns:

Eu iti zic ca daca vrei sa te razbuni pe el spune-i iubitei lui e plauri are si sa va faceti un plan. De exemplu: tu sa ii zici ca da ai vrea sa fi cu el in secret. Iubita lui sa ii spuna ca vrea sa se revanseze fata de el si sa fie mai apropiati (sau ceva de genu). Apoi cand o sa vada aceasta situatie o sa decida ce o sa faca sau... poate cel mai probabil pe tine te va lasa si va ramane cu ea.winking Baftawinkingkiss