| zoozoolee a întrebat:

am si eu o intrebare destul de incurcata. Prietena mea cea mai buna este indragostita de varul meu iar eu de fostul iubit al unei prietene comune de a noastra. Ea a zis ca nu are nimic impotriva si ca este chiar fericita dar in realitate de cand a aflat ca imi place de el sentimentele ei au reinviat chiar daca are deja un iubit.Nu stim cum sa facem sa vorbim cat mai mult cu ei deoarece cand ne apropiem prea mult apare "ea". Cum sa facem " sa ne bagam sub pielea lor fara ca ei sa se uite dupa ea". Cel mai bun raspuns prieste funda >big grin

1 răspuns:
| missoriginal a răspuns:

Pai trebuie sa aratati bine,sa va imbracati cu stil,sa fiti de gasca si sa va plimbati mai des prin fata lor lent si cu miscari, cum sa zic, mai provocatoare.
Bafta