| Alexia2568 a întrebat:

Am si eu o intrebare penttru voi! Imi place de un tip de cand a inceput scoala, dar eu sunt impreuna cu altul pe care nu as putea sa spun ca il iubesc. Sunt confuza. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iubeste-i pe amandoi, asa cum esti numai tu in stare sa o faci, si lasa-i pe ei sa se lupte pentru castigarea frumusetii tale.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna,sunt aici pentru tine. Logic ca ar trebui sa fi cu cel pe care il iubesti.Dar ai mare grija, sa nu te desparti de prietenul tau si apoi sa aflii ca celalalt tip nu te place, asa ai ramane fara niciunul si nu cred ca ti-ar place...Succes si sa fi fericita, be happy big grin funda?