| blackshadow1234 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Tatal meu m-a inscris la o scoala de muzica unde fac chitara si pian, mereu ma trezesc la ora 6 sau 7 sa merg la acele cursuri. Mai am si cursuri de engleza la care ma trezesc la 8 si la 9 plec de acasa. Cam de fiecare data seara ma culc si mai uit de teme. Eu mereu ii zic tatalui ca nu am timp sa le fac pe toate dar el nu intelege. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Deci in primul' rans alege ce ti se pare tie mai important, apoi explica-i tatalui tau tot ce simti si ca nu mai faci fata si la scoala. O sa te inteleaga. fundita? :*

3 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Fa cum/ce poti si gata happy

| Johnd94 a răspuns:

Alege din toate activitatile pe care le desfasori cele care crezi tu ca iti plac si sunt importante pentru tine.

| Floryannos a răspuns:

Sall... inceraca sa ii explici tatalui tau ca programul tau este foarte incarcar si nu faci fata si ca daca nu iti alegi sa practici ceva ce iti place nu vei reusi nimic