| Ynna95 a întrebat:

am si eu o problema sad In Noiembrie am cunoscut un baiat Georgian, cu el am petrecut cele mai frumoase clipe... In Februarie i-am facut cunostinta cu parintii mei dar ei nu sunt de acord cu relatia noastra si m-au batut ca sa nu ma mai intalnesc cu el. Ei spun ca Georgian e prea mare ( el are 20 de ani si eu 17 ) ca e o diferenta de inaltime eu sunt mai micuta si el e mai inalt, si ca parintii lui sunt despartiti parintii mei cred ca si el o sa faca ce a facut tatal lui k a batut-ope nevastasa si a inselat-o cu una deoseama cu fiisu big grin dar el mi-a zis ca nu o sa fie asa pentru ca stie cat a suferit mama lui. Acum vrem sa ne mutam impreuna pentru ca el sta singur dar avand in vedere ca eu am 17 ani si inca nu sunt majora as vrea sa stiu daca parintii mei ar putea face ceva in caz ca afla ca noi doi ne mutam ( ei nu mai stiu ca eu si georgian suntem si acum impreuna ) eu il iubesc si nu vreau sa il pierd. Ma ajuta si pe mine cineva? Parintii mei daca ar chema politia ect ar putea sa faca ceva impotriva mea si a lui? help please

3 răspunsuri:
| XxEmo4EverxX a răspuns:

Da,ar putea face ceva. Eu zic sa astepti pana implinesti 18 ani, atunci nimeni nu te mai poate obliga sa faci nimic si nu mai trebuie sa asculti de nimeni!

| Ryuzachi a răspuns:

Poate au dreptate, sau poate te ajuta animeul asta, e un anime romantic pe la inceut poate n-o sa-ti placa dar sunt sigur ca dupa ce vezi vreo 20 de episoade o sa-l iubesti. In el este vorba de 2 fete, prima fata se indragosteste de cineva mai mare ca ea iar dupa aceea de altii. Poate te ajuta, Scuze daca te-am indus in eroare http://anime.kage.ro/anime/nana/

| Malinaaaaaaa a răspuns:

Incearca sa le explici ca il iubesti si ca e totul pentru tine. Diferenta de varsta intre voi nu e foarte mare.Si iubitul meu e mai mare decat mine cu trei ani si ai mei nu zic nimic.Parintii tai nu il cunosc pe Georgian asa cum il cunosti tu.Nici sa pleci de acasa nu e o solutie.Asa cred eu. Poate ai tai o sa inteleaga si o sa accepte aceasta situatie.Ma gandesc ca si tu poate te-ai grabit in al prezenta pe georgian printilor tai.Bafta!