| Your0sweet3dream01 a întrebat:

Hey TPU,
am un aparat foto Canon PowerShot A3100 IS de un an deja tot era bine pana cand cu cateva zile in urma cand faceam niste poze am observat ca pe ecran se vede (nu tare) o liniuta verticala subtire si dupa ce m-am uitat la ultimele 4 poze (numai la astea era vizibila liniuta aia) am crezut ca o sa treaca dar nu,oricum este si cel mai interesant ca cand pozele sunt luminoase liniuta nu se prea observa dar tot este iar cand pozele sunt intunecate ea se observa mai mult, de la ce poate fi asta? si ce as putea face? mersi happy

1 răspuns:
| ionutz38 a răspuns:

Pai in primul rand nu ai ce face doar sal duci la reparatii asta s-a intamplat din cauza ca l-ai scapat jos happy asa am patit si eu