| Lovedreamsnopeoeple a întrebat:

as avea nevoie de niste sfaturi, nu fiti rai va rog happy
O sa incep asa... Eu si cu prietenul meu avem 2 luni de cand suntem impreuna si el cateodata imi mai pune mainile pe sani, de fapt pe sutien dar stiti ce vreau sa spun laughing
Nu credeti ca e prea devreme? big grin
Fundabatting eyelashes

8 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Atunci cand un baiat se simte atras de o fata e normal sa vrea sa o atinga chiar si de la prima vedere( e vorba de o pofta trupeasca). Unii baieti sunt mai timizi si le ia destul de mult timp sa aiba curajul sa faca asta chiar daca probabil si-ar dori, iar alti baieti, cei cu mai mult tupeu, actioneaza mai repede. Nu cred ca e ceva rau sa te atinga, dar te sfatuiesc sa ii mai limitezi miscarile uneori si sa nu ii dai voie sa mearga prea departe ca sa nu ajunga sa te considere o tipa prea usoara si mai tarziu sa te foloseasca. Bafta!

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru ladyMillion):

Multumesc :*

| ladyMillion a răspuns (pentru Lovedreamsnopeoeple):

Sa cresti mare)!

suntserios
| suntserios a răspuns:

E irelevant ce credem noi, nu noi facem parte din relatia aia

| neutrino a răspuns:

Nu stiu cati ani ai, dar pentru el nu-i devreme!

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru neutrino):

17 ani si 8 luni laughing Si el 24...

| neutrino a răspuns (pentru Lovedreamsnopeoeple):

Si cat vrei sa astepti? Cum vezi tu o relatie, ce astepti de la ea, la varsta aceasta?

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru neutrino):

Bine nu te rastii laughing