| BaRoN a întrebat:

as vrea sa-mi dau piercing in buza jos in stanga pentru ca sunt baiat. Dar nu ma luati cu acordul parintilor sau cu infectiile ca le stiu. da mai mi-a zis un baiat ca trebuie sa/sa-mi ocoleasca niste vene oare asa e. pls dati-mi siteuri cu piercinguri de vanzare da nu getwild tattoo sfinx si cu tot ce trebuie sa stiu. Mersi FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexandraSmiley a răspuns:

Nu stiu, eu am in ureche. La salon da, trebuie sa mergi cu un parinte daca nu ai peste 16 ani.

4 răspunsuri:
| AlexandraSmiley a răspuns:

Ai peste 16 ani? Atunci mergi la un salon, nu-ti mai da la colt de strada.

| BaRoN explică (pentru AlexandraSmiley):

Nu am 16 ani si nici nu-mi dau la colt de strada doar ca vreau extra repede ca imi place mult. am si pirsuri comandate... si nu stiu ce sa fac. auzi. da daca ma duc cu ambii parinti ma.lasa daca nu am 16 ani?

| BaRoN explică:

Aa da. si daca e incomod?

| AlexandraSmiley a răspuns (pentru BaRoN):

Nu stiu, eu am in ureche. La salon da, trebuie sa mergi cu un parinte daca nu ai peste 16 ani.

| BaRoN explică:

Nu mai vreau in buza vreau in limba si nu dati copy paste dupa alte site-uri cu info. sa fie parerile voastre