| Maria_8259 a întrebat:

as vrea si eu sa stiu ce reprezinta culoarea ochilor?tongue

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Buna.
pai cauta pe saiteuri sti
doar
ochii caprui fura inima oricui,seducatori,fermecatori
verzi-falsi, dar cu un magic specific
iar albastri-sunt atat de rai, dar te seduc imediat:*

3 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Buna, Maria!
Culoarea ochilor reprezinta mostenirea genitala de la unul dintre parintii tai si nimic altceva ( Facand referire la ceea ce scrie pe internet ).
De multe ori pe internet gasim simboluri pentru x, y si pentru z, insa nu sunt reale.
Ochii reprezinta fereastra sufletului oricarei persoane, iar fiecare persoana are un caracter diferit si o personalitate unica.
Pa, pa!

| NoChanceForUs a răspuns:

Culoarea ochilor nu reprezintă nimic.Culoarea ochilor are rol doar estetic,nu influențează nici culoare, nici lumină, nici nimic.