| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

azi m-a sunat prietena mea nicoleta o fata de pe strada colegei mele de clasa. Mama m-a intrebat de unde am numarul ei de telefon si i-am spus ca de la colega mea de clasa. Mama s-a suparat si mi-a spus sa inchid telefonul. Eu i-am spus nicoletei ca nu am timp sa vorbesc acum cu ea pentru ca ma joc si am inchis. Mama mi-a spus ca nu ma mai lasa sa mai vorbesc cu ea la telefon. Daca ma va mai suna, nu ii voi putea spune iar ca ma joc. Va rog ajutati-ma! Cum pot sa ii spun pe messenger ca nu mai pot vorbi la telefon, fara sa ma fac de ras? (dau funda) Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Paty3 a răspuns:

Spune-i ca nu poti vorbii cu ea pentru ca mama ta considera ca nu e 'demna' de prietenia tathinking sau ceva de genu.Bafta.

7 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Ii spui ca mama ta inca nu te-a cun asa cum e ea de fapt si ca o perioada ar fi bine sa luati o pauza daca nu schimba-i numele

| Andruza a răspuns:

Pai poate te intalnesti cu ea pe stradaabatting eyelashes
Si o sa vorbiti si explica-i happy
Dar nu inteleg de ce mama tathinking e asa dura cu tinestraight face
Ma rog :-J succes:*

| Paty3 a răspuns:

Multumesc.

| xGumitsa a răspuns:

=` Paii. Ii spui pur si simpluu` ca mama ta nu te lasa sa vorbestii` cu ea ( sigur are mama ta un motiv ` mai bine ai intreba`o ), si dupa aia ii spui prietenei tale ce s`a intamplat. De ce sa rada de tine? Sunt pur si simplu setimentele tale, si n`ar trebui sa-ti fie rusine de ele. Spune`ii asta si o sa vezi ca va fi` mooult mai bine, Fundetssa`?;;]]

| raluca_8285 a răspuns:

Pai... dc nu te lasa sa vorbesti cu ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingdeja te-ai facut de ras

| paulvasi8 a răspuns:

Nu o minti pe prietena ta ca apoi o sa creada ca esti o mincinoasa spune-i doar adevarul