| iStarry a întrebat:

Ce as mai putea face pana se termina vacanta? Ma plictisesc grav...si nu prea am cu cine sa mai ies afara sad...Si cum a fost prima zi de liceu pentru voi? In toamna trec a 9-a si vreau sa stiu cum e happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă vei fi activ/ă pe TPU nu ai să te mai plictisești!
Pa, pa.

| MenInShadow a răspuns:

Pai, ai putea iesii cu alti prieteni, vorbii pe chat-uri, cunosti oameni, etc.
Poti face video-uri pe youtube, e ceva munca dar macar ai ce face.
Te poti uita la filme, eu asta fac daca am la ce film sa ma uit.
Pai, prima zi de liceu a fost buna, dar am avut mari emotii, si eram speriat, pentru ca nu stiam clasele, nu cunosteam colegii, insa primele zile sunt bune, daca stii sa te comporti, si sa-ti tii gurawinking

| deyutza135 a răspuns:

Pai daca ai o pasare acasa poti so lasi libera prin casa si sa fugi dupa ea so prinzi eu asa fac daca nai citeste o carte mare de exemplu daca nai citit tias recomanda morometii la inceput e plictisitoare dar dupa aia nu te mai desparti de ea. ti-as spune daac as putea si cum e prima zi de liceu dar eu de abia trec in gimnaziu.iti urez note bune la toamna si sa iei locul intai.eu iau locul intai in fiecare an