| anonim_4396 a întrebat:

Ce mancati voi la MIC-DEJUN, PRANZ, CINA? si vreau sa stiu ce as putea manca si la scoalabig grin Funditssa pentru cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Katherinefk a răspuns:

Heyaaa!

Pai, eu sunt cam obsedata de dieta mea. Deci dimineata : mananc un bol de cereale cu lapte proaspat, si un mar verde.

La pranz : Mananc un bol de supa sau o salata de legume sau de fructe.

Seara : Mananc un sandwish cu sunca din piept de pui, cu rosii si verdeturi :*

Depinde si de pofta.

1 răspuns:
| amdr001 a răspuns:

Pai... mananc ce imi vine atuncea straight face
adica: dimineata de'obicei mananc paine prajita cu ceva uns pe de'asupra, sau cv cu vitamine, calciu, etc... la pranz adica cand vin de la scoala, cv mai consistent adica gen carne, friptura, supa, (nu iti fa griji ca nu pe toate laughing) si doar una din astea ) asa, si la cina mananc o salata, sau carne, ceva piure, tot ceva dar preferabil ceva mai usor adica sa nu imi fie rau de la astea noaptea, iar apoi mananc un mar pentru ca e fffff binewinking daca nu am chef nici una din toate astea, imi fac ceai dimineata sau seara laughing sunt ciudata cu mancarea, iar la scoala imi iau cate un sandwich, un corn cu ciocolata, depinde ce program amstraight face o banana laughing, un mar poate... vezi si tu ce'ti vine sau de ce ti'e pofta laughingwinking pofta buna! laughing