| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!

Ce se intampla cu aplicatiile de pe hi5? De exemplu, daca vreau sa intru pe Barn Buddy, imi apare Click aici daca vrei sa te joci acum si dau click dar nu-mi apare nimic. Vi se intampla si voua?

4 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

DA, acum nu mai pot juca nici un joc pe hi5. Nu stiu ce se intampla, probabil fac ceva modificari sau nu stiu :-|

| theea_5574 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel.si e destul de enervant I don't want to see
nu stiu ce arethinking

| RoooneyThePuf a răspuns:

Exact asta vroiam sa intreb si eu...nu stiu ce se intampla, dar asa-mi apare si mie

| flyuuuuuuuu a răspuns:

Da asa mi se intampla simi-e cred ca ce-i de la hi5 lucreaza happy