| cosmin3confuz a întrebat:

Ce stiti de bet365? e un site eficient? daca iti dai nr cardului ca sa scoti bani de pe el nu risti cam mult? e adevarat ca trebuie sa depui de trei ori si dupa aia poti retrage bani? Care e suma minima de retragere? Si inca ceva : conteaza ce pariuri faci sau poti pune chiar doar un singur meci cu sa zicem 100 de lei?

1 răspuns:
| TheDjoker a răspuns:

Bet365 e cel mai bun site de pariuri online. Cote f bune, transmisii live, multe evenimente de pariat. Daca iti dai nr cardului nu trebuie sa te ingrijorezi din cauza lor. Trebuie sa iti protejezi tu contul si adresa de email de tzepari. Nu trebuie sa depui de 3 ori. La prima depunere trebuie sa pariezi toata suma dar nu pe un singur pariu. Pui pariuri cu un singur eveniment pana aduni suma depusa de 3 ori. Si apoi poti retrage bonusul, adica dublu de cat ai depus. Nu stiu daca te-am lamurit, dar putem vorbi pe FB. https://www.facebook.com/nimeni.altu.31521