| BoOoMbOnik a întrebat:

Cine stie cum pot face ca atunci cand dau comuri pe hi5 sa scrie cu o culoare ( roz, verde, mov... oricare ). Astept raspuns URGENT! Dau funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ramonika_5243 a răspuns:

Pai de exemplu daca vrei sa scrii cu roz scrii inainte de comentariu si comentariul...sau < font color=green> daca vrei cu verde daca vr albastru daca vrei mov etc.big grin.[fundita?puppy dog eyes]

1 răspuns:
| Biiaancaa a răspuns:

Aici gasesti cum sa scrii mare,mic,colorat, inclinat, subliniat etc.
Adica sa scrii cum vrei tu :
http://www.programeyahoodownload.tk/
Sper ca te'am ajutat;)
Noroc! :)