| Lukasssz a întrebat:

Hey TPU, cum fac sa nu mai ma enervez la jocuri video? Am spart 4 tastaturi pana acum si ma enervez extrem de tare.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa face nevroticul, doi cu doi fac 4 dar pe el asta îl enervează foarte tare. Concluzia este că nu jocurile sunt de vină. Mai cumpără o tabletă nouă, să ai o rezervă.

| Vântulalb a răspuns:

Simplu: nu mai joci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când te enervezi, îți dai cu capu' de pereți și când te va durea vei simți prostia

| Lukasssz explică (pentru anonim_4396):

Sa ma sloboxzesc in gura fetei tale.

| SociopatuI a răspuns:

Cumpara un sac de box sau fa unul dintr-un sac cu rumegus in el.

| yungandreigawd a răspuns:

Incearca sa-ti controlezi nervii.