| anonimus1999 a întrebat:

Hey TPU... Dati-mi va rog niste idei...ce poti face vara la tara? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| BiiaB a răspuns:

Salut!
Paiii simplu, daca ai laptop ti-l iei cu tine si te poti juca, uita la filme, asculta muzica.Insa,lasand la o parte tehnologia,te poti plimba, descoperi locuri frumoase pe acolo, pe la tara, daca ai cu cine poti juca jocuri de-ale copilariei. Daca iti plac cartile nu ezita sa-ti iei una cu tine pe care o poti citi sub un copac, astfel te vei relaxa.Sa asculti muzica la telefon, sa compui versuri(daca esti pasionat/a) sau, pur si simplu sa privesti cum decurg zilele obisnuite de vara la tara happy

2 răspunsuri:
| EvanescenceOne a răspuns:

Iesi cu copii de acolo,stai la plaja,faci poze,,mergi cu bicicleta,dai o petrecere(eu asa fac,dau o petrecere in curte), daca acolo exista lacuri, faci o baie, stai la televizor cand n-ai ce face, faci niste sport, ect...

| cristallchristine a răspuns:

Asculti muzica. faci plajalaughing, eu asta fac de obicei...o ajuti pe buni prin gradina, te blibi..mergi la baie..la pescuit.