| FumDeTigara a întrebat:

De la o vreme imi lacrimeaza ochiul stang. Nu am probleme mari la ochi, port ochelari de protectie (doar la citit). Recent mi-a intrat o bucatica mica de cauciuc in ochi, dar am indepartat-o imediat si m-am clatit cu apa din abundenta. E foarte neplacut, mai ales in momentele in care stau de vorba cu cineva sau mi se scurge rimelul... Fundaa :X

1 răspuns:
| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna! Pai recomandat ar fi sa mergi la medic sa te vada si poate sa iti dea ceva unguent, pentru ca de obicei cand iti lacrimeaza ochiul se oate forma urcior. O modalitate babeasca de a indeparta urciorul este sa pui intr-o batista mamaliga calda(stiu ca suna mai ciudat, dar asa zic batrani laughing ). Sper ca te-am ajutat! :*