| Lixandranumelamisto a întrebat:

Hey TPU! Din anumite motive as vrea sa ma mut la un liceu cu camin din alt oras, de preferat Bucuresti, dar asta anul viitor cand o sa trec a 11-a. Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi? (Cum sa ma descurc financiar, cam care sunt costurile caminelor "din Bucuresti", cum trebuie sa procedez?)

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Acu vrei tu sfaturi pentru la anul'? Las-o pentru la anul că poate nu te mai muți. poate nu ți se aprobă in alt oraș in care n-ai domiciliul. Ce zici?

| Lixandranumelamisto explică (pentru sierra1):

Am zis la anul..pt ca am timp mai mult de gandire, dar as putea si pe sem 2 anul acesta.