| alexandraplay a întrebat:

este ceva mai personal dar sunt nedumerita unele fete spun ca sanii iti cresc dupa ce iti vine ciclul sau ca ciclul iti vine dupa ce tiau crescut sanii? va rog ajutati-ma si dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Darrina a răspuns:

Ciclul vine dupa 2 ani de cand a inceput sa iti creasca sani decii vine dupa ce au inceput sa iti creasca sanii dar mai cresc in timpul ciclului pana vor fi ei destul de dezvoltati/. sper ca te.am ajutat

2 răspunsuri:
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Depinde de fiecare persoana... sti ca sunt si fete la care nici nu prea le cresc sani si la ele e posibil sa le vina ciclul prima data. la mine mi-au crescut sani si dupa cam vreo 2 ani si putin mi-a venit si ciclul happy

| DrA a răspuns:

Intrebarea ta are un singur raspuns: hormonii pubertatii. Dar ordinea e de obicei ciclu, cresterea sanilor. Ambele sunt in legatura cu pubertatea. Dar trebuie sa retii ca fiecare organism e in felul lui. in principal sanii cresc pana la varsta de 18-19 ani. ai rabdare in concluzie.