| Syanna a întrebat:

Imi place foarte mult de un tip pe care l-am vazut pe Facebook dar eu sunt din Cluj iar el din București. Am înțeles ca este fiul unei vedete si nu stiu cum sa il abordez. Ce mesaj sa ii trimit? Ce scuza sa bag daca ma intreaba de ce l-am abordat etc. Mulțumesc anticipat dau FUNDA ❤

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inainte, gandeste te ca esti din Cluj. Oare lui i-ar convenii? Mai ales ca e fiul unei vedete
Si de cand abordeaza fetele baietii? laughing
Sa revin...
Incearca sa il intrebi la inceput lucruri legate de Bucuresti, de vedete, ca mai cunosti pe cineva de pe acolo, si ai vrea odata sa mergi sa vezi nu stiu ce. Dar trebuie sa vezi cum reactioneaza de la primele intrebar pentru a stii daca sa continui.

1 răspuns: