| TrueColor a întrebat:

Hey TPUhappy Imi puteti da si voi niste idei de proiecte pentru liceu? Sunt vicepresedinta CSE si nu mai am idee de nici un proiectbig grin Va rog sa ma ajutati:* Mersiihappy

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

NPC.Eu iti zic cam ce s-a mai facut la noi laughing Deci.La noi sunt si clasele mici si s-a facut un atelier pentru ei sa confectioneze fel si fel de chestii(bratari, etc) si inca o idee cu care venise profa de romana anul trecut la noi:sa faceti o emisiune pe postul tv al orasului cu talentele liceului, inteligentii liceului, de exemplu sa mergeti la alte licee din oras si sa puneti intrebari de cultura generala si sa facveti diferenta intre liceul vostru si restul(bine ca trebuie sa faceti in asa fel incat liceul pe care il reprezinti sa fie mereu primullaughing ). Asta cu emisiunea e mai complicata dar ar fi frumos pentru ca ar participa multi la imbunatatirea imaginii liceului si s-ar afirma mai multi in felul asta.

5 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Un fel de cenaclu literar, statie radio, spectacole caritabile.happy sunt multe.

| TrueColor explică (pentru UbexFlo):

Radio avem... e o idee buna cu cenaclul literar.mersi:*

| TrueColor explică (pentru UbexFlo):

Aha.mersi mult, mult de tot:*:*:* Acum avem proiecte cat pentru 2 anihee hee Pentru ca a fost singura sugestie declar raspuns castigator:*:*big hug Multumesc!happy

| UbexFlo a răspuns (pentru TrueColor):

Mersiii pentru funda kisskisskiss

| TrueColor explică (pentru UbexFlo):

Nu ai pentru ce:*

| UbexFlo a răspuns (pentru TrueColor):

NPC.Eu iti zic cam ce s-a mai facut la noi laughing Deci.La noi sunt si clasele mici si s-a facut un atelier pentru ei sa confectioneze fel si fel de chestii(bratari, etc) si inca o idee cu care venise profa de romana anul trecut la noi:sa faceti o emisiune pe postul tv al orasului cu talentele liceului, inteligentii liceului, de exemplu sa mergeti la alte licee din oras si sa puneti intrebari de cultura generala si sa facveti diferenta intre liceul vostru si restul(bine ca trebuie sa faceti in asa fel incat liceul pe care il reprezinti sa fie mereu primullaughing ). Asta cu emisiunea e mai complicata dar ar fi frumos pentru ca ar participa multi la imbunatatirea imaginii liceului si s-ar afirma mai multi in felul asta.