| IntodeaunaPunPariuCuViata a întrebat:

Imi puteti spune si mie unde pot scrie o poveste facuta de mine. Funda urgent

Răspuns Câştigător
| cosmy4ever a răspuns:

Pe www.wattpad.com

5 răspunsuri:
| AlicePotato a răspuns:

Www.wattpad.com
sau
blog
sau
iti faci o pagina pe facebook cu povestea ta.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,

Daca ai cont gmail poti sa-ti faci propriul blogger folosind serviciile lor si astfel vei avea propriul blog pe internet. Iti recomand asa deorece google promoveaza blogspot fiind serviciu de al lorhappy succes

| alex0110 a răspuns:

Daca ai un blog il poti scrie acolo si un blog (daca nu ai poti sa faci unul) il poti posta pe profilul tau, alta solutie nu stiu.

| marmotavorbareatza a răspuns:

Pe o pag de fb, de ex papusica cu lipici si sclipici. funda?

| theionika a răspuns:

Pai ar trebui sa stai o perioada departe de el si apoi sa ei cea mai buna decizie pentru amandoi.