| Jurasickatty a întrebat:

La o nunta am vazut un baiat dragut! Am vorbit cu prietena lui, leti si am aflat ca il cheama Aaron si ca locuieste in iasi! A vrut sa ma bage cu el in seama si nu am putut de rusine si am fugit! Am fugit asa pana s-a terminat nunta! Am plecat fara sa ii stiu macar facebook-ul! Cum pot sa ii aflu numele de familie sau facebook-ul? Eu am 11 ani, el 10, canta la vioara! Sa nu va apuce cu "la varsta ta nu ar trebui sa te intereseze de asa ceva" ptr ca mie chiar imi place de el! Deci ce sa fac sa ii aflu numele de familie sau facebook-ul? Fundiţa!

5 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Fie ca ai 11 ani sau 22, nu trebuie sa ne intrebi pe noi! Intreaba cunoscutii care au fost la acea nunta despre baiatul respectiv, cine ar putea fi, numele, etc. Cauta pe facebook daca exista poze de la nunta in care apare el, vezi cine era langa el si asa gasesti mai usor posibilele cunostinte comune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

la varsta ta nu ar trebui sa te intereseze de asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

lasă, găsești altu.

| Alexutza1712 a răspuns:

Poate ai putea sa cauti pe facebook prenumele Aaron, si sa ii cauti toar pe cei care stau in Iasi. Dar poate totusi el nu si-a facut facebook, si sunt sanse destul de mari sa nu il gasesti. Dar ai putea vorbi si cu prietena lui, daca ii ai facebookul. Nu stiu. Merita sa incerci! Succes! Funda? happy

| AndreePapush a răspuns:

Bună draga mea!
Să știi că vîrsta nu are nimic cu dragostea happy
Aveți prieteni comuni? Dacă da, atunci poate îi ceri profilul de la vreun prieten, fără rușine! Dragostea nu are margini. Trebuie să faci orice pentru a-l găsi.
Altă idee nici nu-mi vine în cap
Hai pupici)*
Funda?