| bestialu96 a întrebat:

m-am documentat de pe net si am vazut ca indeplinesc toate cerintele ca sufar de atacuri de panica si anxietate... cel putin toate simptomele astea
sunt trase ca la xerox ca mine.adica exact asta patesc eu aproape in fiecare zii.deisigur atac de panica am avut cand eram mic si acum as putea sa am dar ma pot controla! DAR nu prea mult timp...adica as vrea sa ma tratez de tot de aceste 2 bolli sa zic asa...am si eu o viata sociala nu vreau sa o traiesc asa.stiti ce ar trebui sa fac?
sa ma duc la psiholog? va rog! help!

1 răspuns:
| theBella a răspuns:

Buna.neaparat trebuie sa mergi la un psiholog.boala trece de la o etapa usoara la altele mai grave.si nu uita totul depinde de tine daca tu nu ai vointa nimic nu te va ajuta.cu bine