| Rocker4Ever a întrebat:

m-am gandit sa imi iau un animal de casa...dar nu stiu exact ce animal.M-am gandit sa cumpar un pui T-Rex dar este o problema:nu stiu de unde pot cumpara unul.Daca ma puteti ajuta spunandu-mi de unde as putea achizitiona unul v-as fi recunoscator...a si daca stiti sa-mi spuneti si cu ce se hranesc si cat de mari cresc.

Răspuns Câştigător
| Mikyyela a răspuns:

Da. happy Dragut animal!
Creste de 15-16 metrii. Hraneste-l cu portiuni din corpul tau!
Nu o sa te doara!

| Rocker4Ever explică (pentru Mikyyela):

Si daca ma termin si nu mai am ce sa-i dau din mine? Ce fac?

| Mikyyela a răspuns (pentru Rocker4Ever):

Pai atunci, ii spui respectuos sa iti manance parintii si fratii.Si daca nu ii ajunge trimite-l la prieteniwinking

| Rocker4Ever explică (pentru Mikyyela):

DAca ii dau carne de dusmani nu o sa faca indigestie nu? Nu vreau sa pateasca ceva...

| Mikyyela a răspuns (pentru Rocker4Ever):

Nu stiu. S-ar putea sa aiba trichina. Trimite-i sa isi faca anelizele!

| Rocker4Ever explică (pentru Mikyyela):

Si cat ma costa analizele pentru un T-Rex?

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru Mikyyela):

Dupa ce Rocker4Ever e mancat, cum poate sa ii spuna T-Rex-ului sa ii manance parintii, fratii, etc?

| Rocker4Ever explică (pentru MasterOfDisaster):

Bine zis fratele meu...

8 răspunsuri:
| XChrisstine a răspuns:

Vând eu pui T-Rex