| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU
mai am de mult niste casete din acelea mari, de vreo 20 cm...stie cineva cu ce le pot viziona daca nu am aparatul ala de filmat special pentru casete din alea? exista firme sau ceva care sa le transfere pe alta caseta sau sa le poti viziona nu stiu...

Răspuns Câştigător
| AlissaDăăă a răspuns:

Du-te cu ele la un magazin in care developeaza filmele din aparatele foto sau la un magazin foto si spune-le sa ti le traga pe cd. Eu asa am facut. SUcces >:d

2 răspunsuri:
| Escape a răspuns:

Da.sigur, exista 2 aparate care le pot transfera pe un CD, nu stiu exact unde se face aceasta procedura sad

| AlissaDăăă a răspuns:

Du-te cu ele la un magazin in care developeaza filmele din aparatele foto sau la un magazin foto si spune-le sa ti le traga pe cd. Eu asa am facut. Succes >:d