| JustForFewSeconds a întrebat:

Mai am o intrebare: de la profilul filologie pot da la o facultate de jurnalism sau comunicatii si relatii publice sau orice in domeniul acesta, vreau o facultate din care sa am o meserie prospera, banoasa! Unde e cel mai bine?whistling

1 răspuns:
| Gligor_Nicolas_1996 a răspuns:

Clar ca poti da, deoarece profilul filologie este un profil de LIMBI daca intelegi ce vreau sa spun... Te sfatuiesc sa dai la filologie fiindca si eu sunt la filo si stiu cum e, adica ai mai multe posibilitatii de inscriere la facultate in viitor... FUNDA?! big grin