| dani97 a întrebat:

mai este mult timp pana la vacanta de vara? sad simt ca nu mai rezist...o sa treaca repede tot timpul asta ramas? sad

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil o sa treaca f f f incet, cam asa se inampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa treaca la fel de greu chiar daca tot stai sa te gandesti sau nu

| Adina981 a răspuns:

Mai este ceva... cam o luna jumatate sad... da, stiu cum e. Pff :/

| Biancaalone a răspuns:

Pai avand in vedere ca luam vacanta pe 20 iunie mai e ceva, dar o sa treaca repede deoarece o sa fim toti cu tezele, cu incheieri de medii si toate cele.O sa treaca si asta

| laura360 a răspuns:

Da, desigur, doar e deja luna mai!