| koool a întrebat:

Maine trebuie sa trimit un colet, il voi trimite prin posta romana; am emotii. E prima data, merg doar cu un coleg, vreau niste detalii, coletul va fi platit cand va fi primit ( respectivu plateste si transportu)?
VREAU DETALII. ( NU SITE-URI )

OFER FUNDA :*

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Trimite prin curier daca vrei sa plateasca transportul la destinatie. Din cite stiu, prin Posta Romana nu poti trimite cu plata la destinatie colete, doar corespondenta. Posibil sa ma insel, dar ca sa fii sigur, exista intotdeauna telefonul sau/si www.posta-romana.ro!;)