| 12345679 a întrebat:

mi-am descarcat photoscape si dupa un timp a aparut si alte chestii noi. Dar mi-am schimat windosu si acum e tot ala vechi si nu mai sunt chestile alea care mi.au aparut inainte.de ce?
Funda normal! mersilove struck

p. S scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| ionuutzuu a răspuns:

Nu stiu exact pasii... Cauta pe google "how to update photoscape" sau intra pe site-ul oficial si instaleaza ultima versiune. E mai simplu asa.

2 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Fa-i update sau instaleaza ultima versiune.

| 12345679 explică (pentru ionuutzuu):

Cum sa i fac update?:d

| ionuutzuu a răspuns (pentru 12345679):

Nu stiu exact pasii... Cauta pe google "how to update photoscape" sau intra pe site-ul oficial si instaleaza ultima versiune. E mai simplu asa.