| AlexandruVl19 a întrebat:

Hey TPU.Mi-am masurat muschii de la mana cand tin mana lejer am 30cm iar cand tin mana strans si incordata am 34. Mentionez ca am 14 ani si as vrea sa stiu daca pentru varsta mea trebuie sa am masa musculara mai mare sau e bine asa.Multumesc FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| smile1 a răspuns:

Hey. Eu cred ca pentru varsta ta esti fff ok. Serios acum doar nu vrei cand te faci mai mare sa fii o masa de muschi si toti sa se uite la tine ciudat. e bine sa ai un corp lucrat dar sa nu exagerezi. tu acum esti in crestere si ai tot timpul sa-ti lucrezi corpul cum vrei tu. acum ar fi bine sa il lasi sa se dezvolte nornal fara nici o presiune de la tine, si cand vei creste macar 2 ani sa incepi sa-l lucrezi pana cand ajungi exact cum vrei. acum esti destul de bine asa. :*

| AlexandruVl19 explică (pentru smile1):

OK mersi pentru sfat am sa o las mai usorwinking big grin

1 răspuns: