| meawmy a întrebat:

miercuri impreuna cu mama si inca vreo 2 prietene mergem la mare.si sincer, nu stiu ce sa-mi iau.nu radeti de mine si va rog sa ma ajutati multumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti iei costumul de baie(plaja).Nu rad de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles întrebările astea. Tu ce crezi ca ti-ai putea lua? Aragazul si frigiderul nu? Iti iei haine, costumul de baie sau cumperi unul de acolo, crema de soare si telefonul/tableta/ laptopul si eu stii ce alte chestii. Pe bune acum, sunt cele mai stupide întrebări astea. Nu te supăra, dar asta e.

| KateMiddleton a răspuns:

Deci,cel mai important e costumul de baie evident. Daca va duceti intr-o zna unde nu ploua si e mereu cald(fara schimbari de timp),i-ati o rochie,maiouri,pantaloni scurti,slapi,palarie, crema de protejare a pielii, periuta de dinti, sampon, daca nu poti innota i-ati ceva care te-ar putea ajuta si desigur i-ati o carte sau o revista ca sa nu te plictisesti la plaja.
Odihna placuta!