| Gandacel19 a întrebat:

Deci, am un prieten iar el ar vrea sa mearga impreuna cu mine si cu inca cineva la mare, duminica. Si m-a intrebat daca mama m-ar lasa si i-am zis ca nu stiu sigur. Dar, problema este ca parintii au planificat sa mergem la mare miercuri, si nu stiu cum sa ii zic mamei daca ma lasa cu el la mare sigh Ce pot sa fac? :-s Multumesc anticipat.! :*

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Du-te cu el, nu pierzi nimic. Roag-o pe mama ta și zi-i că mergi și cu ea miercuri.

| plasticsmile a răspuns:

I ati inima in dinti si intreab-o ca pana la urma cum o dai cum n-o dai tot la asta ajungi thinking acum depinde ce varsta ai tu, depinde daca ei au incredere in prietenii tai cu care vei merge

| JenniferD a răspuns:

Zi-i ca el ti-a zis mai de mult si au uitat s-o intrebi si zi-i ca sunt si 2 fete ca daca esti singura printre baieti sigur nu o sa te lase.