| PrafSiPulbere a întrebat:

Hey TPU
Nu stiu ce sa ma mai fac,simt ca disper, ca innebunesc si ca nu mai am niciun sens.In fiecare moment,clipa ma gandesc la copilarie,la cat de fericit eram cand aveam 9, 10 si 11 ani.Acum am doar 14 ani si nimic nu mai e la fel, viata e plictisitoare si fara rost pentru mine.Va rog mult de tot sa ma ajutati,dau funda, vot orice dar ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Citind intrebarea, am crezut ca ai 30-40 de ani... Treci printr-o perioada aiurea, o sa iti revii si o sa inceapa sa-ti placa din nou viata, chiar si la varsta asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, in trei ani ai reusit sa rasfoiesti viata si nu ai vazut decat partea rea?

| PrafSiPulbere explică (pentru anonim_4396):

Partea buna a fost doar cea cuprinsa intre 1-11/12 ani dupa totul nu a mai avut sens