| dani97 a întrebat:

o sa treaca repede timpul pana la vacanta?... NU MAI SUPORT

3 răspunsuri:
| SimonaQs a răspuns:

Depinde cum iti petreci timpul daca o sa mori de plictiseala o sa treaca greu daca o sa te distrezi o sa treaca ca vantul happy

Bye Bye:*

| Dheutsik a răspuns:

Buna! Incearca sa te bucuri de scoala, pentru ca in vacanta o sa iti fie dor de colegi.Si daca te ajuta cu ceva, noteaza pe tabla, intr-un colt, in fiecare zi cate zile mai sunt pana la vacanta big grin.

| GabrielaS13 a răspuns:

Pai mai sunt aproape 3 saptamani care vor fi mai usoare. Se incheie mediile, e premierea, la unii banchetul.