| Nomusicnolife18 a întrebat:

Hey TPU; o3.
Deci am fost acum cateva luni cu un baiat si ne-am despartit din cauza ca el a crezut ca l-am inselat, ca m-a vazut odata cu acel baiat pe strada ne-am intalnit intamplator dar na.iar eu cu acel baiat sunt doar o amica buna, adica eram ca acum nu mai vorbim.Si inainte de chestia asta eram tot despartiti dar ne-am intalnit undeva la o prietena si ne-am sarutat chestii din astea.iar acum cateva zile mi-a zis ca vine acasa si ca o sa ne vedem sa ne giugiulim chestii din astea.dar nu a venit gasind tot felul de pretexte. eu simt ca inca tine la mine.
Cum sa il fac sa mai imi deie o a 2 a sansa?
Fara raspunsuri rautacioasa, mai bine nu raspundeti.
Dau funda :*.

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca vrei tu o sa vrea si el, lasa-l pe el sa alerge dupa tine

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa nu fii disperata ca iti faci mult rau si daca te simte s-ar putea sa te santajeze, asa ca fii prudenta

| WildDream a răspuns:

El imi da impresia ca vrea mai mult pe cineva cu care sa se giugiuleasca si nu o relatie.