| Coral7 a întrebat:

Saptamana trecuta am facut o prostie, cand am intrat pe mess mi-a aparut o tampenie in care scria sa dau ignnor accept sau decline. si am dat ignnore all. ( si din prostia mea am crezut ca nu o sa-mi mai apara chestii d-astea. nu ca o sa mi se stearga juma' din lista. ) stie cineva cum pot sa-mi reiau id'urile intr-un mod mai usor decat sa le cer la fiecare id'u? ca na... nu mai stiu nici eu sigur pe cine am avut si pe cine mai trebuie sa adaug. Va rog mult sa ma ajutati! Multumesc anticipat. DAU FUNDA MARE! va rog mult mult mult!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in lista ta de ignore si scoate-i de acolo! Ignore List - Messenger (din Toolbar) — > Preferences — > Ignore List (Category)— >Aici da click pe fiecare id si ->Remove (adica ii stergi din lista de ignore)-> Apply — > OK.

| Coral7 explică (pentru neluL):

Pai nu sunt in lista de ignore. Ca i-am cautat si acolo si nu sunt crying

| neluL a răspuns (pentru Coral7):

Atunci cred ca ai dat -> decline. Trebuie sa-i iei pe fiecare la rand acum.

| Coral7 explică (pentru neluL):

Nuuuuuu! crying de ce doamne! dc? crying eh. asta e acu... nu sunt decat vreo 90. nu multi straight face

| neluL a răspuns (pentru Coral7):

big grin doar atat?!