| denisadeny12 a întrebat:

Spuneti-mi niste motive foarte convingatoare pentru care nu trebuie sa mai crezi in prietenie. Eu sunt constienta de asta deoarece am suferit mult in ultima vreme, dar mai trebuie sa le fac si pe "prietenele mele cele adevarate" sa inteleaga ca, deacum nu o mai faca ce vor cu mine! Funda!

Răspuns Câştigător
| Larsette a răspuns:

Se spune ca prietenii adevarati nu exista...te-ai gandit vreodata ca poate nici tu nu te comporti mereu ca un prieten adevarat? eu da si mi-am dat seama ca e adevarat chestia asta. Incearca sa nu mai ai incredere in oricine, si prieteniile calumea se cladesc in ani buni..nu poti spune despre cineva pe care l-ai cunoscut acum cateva lui ca iti este prieten adevarat. "prietenei tale adevarate" poti sa ii spui sincer ca nu ai incredere in ea cat ar trebui sa ai si ca daca nu face ceva sa schimba asta te va pierde.