| anonim_4396 a întrebat:

stiu ca e o prostie mi s-a mai spus. dar in finewinking vreau sa imi fac pircing in buza (de jos) si vr sa mi-l fac singura! dar am nevoie de ceva care imi poate amorti foarte bine buza! va rog frumos spuneti-mi ceva big grin si de unde iau... Va multumesc ( dau fundita si vot )!

1 răspuns:
| Andreea2589 a răspuns:

Heii, parerea mea e sa nu-ti faci singura pentru ca s-ar putea infecta. Mergi undeva si iti faci... Este mai sigur. Ceva care iti poate amorti nu stiu. : (.