| Senyorul a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa imi cumpar un lant placat cu aur : http://www.onlinebijoux.ro/......9O316.html

Ce spuneti e frumos?
Sigur nu e teapa la acest site?

13 răspunsuri:
| Biia14 a răspuns:

Buna! E chiar foarte frumos lantul, nu cred ca este nicio teapa. Oricum valoarea lantului o platesti cand vei primi coletul. Funda? puppy dog eyes

| Biia14 a răspuns:

Al doilea e mult mai fain love struck!batting eyelashes

| Biia14 a răspuns:

Mie imi place al 2 lea love struck.

| NoShit a răspuns:

Nu.

| Xtadelo a răspuns:

Mai bine te duci la o bijuterie
E mai sigur si una e cand vezi cum arata produsele straight face
Cine stie cum arata in realitate lanturile alea. straight face
Succes. happy

| Senyorul explică:

Sau sa mi-l iau pe acesta http://www.onlinebijoux.ro/......8O330.html

Care este mai frumos?

| Senyorul explică:

Deci 1 sau 2?

| Senyorul explică:

Lantul 1 sau Lantul 2?

| 96SeB96 a răspuns (pentru Senyorul):

Ti-am spus ma 2. da cum adica costa doar 75 de lei? sau e 7, 5 mil? laughing...

| Biia14 a răspuns (pentru Senyorul):

Al doilea e mult mai fainlove struck!batting eyelashes

| Senyorul explică (pentru 96SeB96):

Nu 75 lei

| 96SeB96 a răspuns:

Nu stiu daca e teapa. da eu zic sa iti ei unu de aur din magazin. eu am unu de 7, 5g cu tot cu cruce si a costat 7 milioane, bine asta acum 2 ani acu ii mai scump auru.
oricum al 2-lea e mai fain.

| Rrap4life a răspuns:

Cel din prima poza e mortal