| SickMind a întrebat:

:* Urmeaza ziua de nastere a unui prieten foarte bun. Face 23 de ani si nu am idei de cadouri. Un cadou la mine, inseamna o idee de farsa.

In ani trecuti am folosit o pereche de catuse cu puf cu care l-am legat de un scaun si o stripteosa de 65 de ani cam de 100+ kg. Partea de dupa a cadoului a fost un tort mare cu o poza.

Anul acesta nu mai am idei de farsa. Tot ceva crazy daca se poate.

Multumesc Anticipat!:X

1 răspuns:
| SanduVictor a răspuns:

Daca vrei sa stii o farsa du-te de dimineata la el cand doarme bagai mana intr-un pahar cu apa rece.ca asta e e farsa binicica ce bunicica se va pisa pe el cand doarme