| Tetetetetetetetetetetteteteretetwrwrw a întrebat:

Hey TPU... vreau raspuns repede..deci m-am gândit să sun la telefonul copilului.Cei care ați sunat, îmi puteți spune, v-a ascultat la toate problemele? Si mai am o întrebare, cum sunt "psihologii" de acolo? Sunt de treabă? Va afla cineva daca sun la ei? E gratis? Daca le spun și despre probleme in familie ma poate lua protecția copilului? Daca le zic și că fumez (am 12 ani) ce se poate întâmpla? Vreau răspuns la toate întrebările sau macar cele importante, mulțumesc enorm de mult anticipat

3 răspunsuri:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Dacă o să suni acolo, o să te asculte un psiholog specializat în acest domeniu, este gratis deoarece copii nu au vreo sursă de bani, o să afle că ai sunat la ei dacă o să zică ei, lasă țigara ăia și gata, dacă află că te bat o să piardă dreptul de a mai fi părinte/părinți.

| Grinti a răspuns:

Îți răspunde un psiholog la întrebare și îți adresează o alta. Spune mi, te rog, ce te a determinat sa fumezi la 12 ani?