| Fataaiaanonima4567 a întrebat:

Hey TPU. Vreau sa spun ceva pentru ca îs mai panicoasă de fel:/ Azi o prietena cu apucaturi de ale ei, m-a mușcat de creștetul capului. Pe moment m-a durut, dar încet încet a disparut "durerea". Ar putea fi consecințe? Se poate întâmpla ceva? Odată ce nu a muscat chiar așa de tare până la sânge sau asa nu cred că are ceva, dar totuși a muscat cu dinții. Nu râdeți, vreau un răspuns.happy

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Ce sa se intample mai exact?

A trecut, ești safe.

PS: poti musca numai cu dinții.

| Fataaiaanonima4567 explică (pentru VoidEternal):

Ok. și știam ca doar cu dinții dar ma refeream ca a mușcat destul de tare

| VoidEternal a răspuns (pentru Fataaiaanonima4567):

Ești în regulă happy.

| jorgedoliu465 a răspuns:

Frate acum treci cu vederea dar daca se mai intampla spune i ca nu i ok