| Oanaraluca1962 a întrebat:

Hey, TPU.
Vreau sa va intreb ceva.
Dacă un baiat cand ma vede imi zambeste mi-a dat la 2 poze likeuri imi vede story-urile, se uita dupa mine, vrea sa statea tot in fata mea.
Dar, problema este ca nu ma saluta.
Oare sa fie timid?
Într-o zi i-am trimis mesaj si mi-a trimis instantaneu înapoi.

Va rog, ajutati-ma cu un raspuns!

4 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Poate ca e interesat, așteaptă ca el sa facă primul pas ca sa fii sigura

| Andreeush a răspuns:

Două-trei like-uri la niște poze nu înseamnă nimic.
Poate ți se pare că se uită după tine.
Dacă el nu te căuta slabe șanse să fii cu el. Asta daca nu faci tu primul pas.

| Plato a răspuns:

Posibil, dar cum vine ca vrea sa stea mereu in fata ta? Adica cum?
Daca voiesti a vorbi cu el, de ce n-ai continuat atunci cand ti-a raspuns? Sau sa-i fi scris din nou. Daca el e timid iar tu nu, nu te opreste nimic sa faci tu tot ce e necesar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

De ce scrii ''voiesti a vorbi'' și nu ''a vorbi i'' rolling on the floor că e aceeași logică ca la știlaughing)