| JesssieAl a întrebat:

Vreau si eu o tableta, dar nu am inteles prea bine daca am internet pe ea... Vreau cat mai multe detalii si cateva preturi orientative!

Răspuns Câştigător
| ganutzu a răspuns:

Eu iti recomand tableta de la Toshiba... dupa parerea mea e cea mai buna tableta dupa piata la aceasta ora...+ ca are un pret mai acesibil decat Ipad, cat despre internet, toate tabletele vin cu wifi..asta inseamna ca daca esti in apropierea unui router te poti lega la el si poti naviga gratis, exact cum e la telefoanele mobile dotate cu wifi, dar. daca nu esti pe langa un router nu vei avea net, pentru net continuu indiferent de zona in care te afli ai nevoie de un abunament specific, cum sunt cele de la Vodafone, Orange etc.

1 răspuns:
| pinkeye a răspuns:

Deci,daca ti-o iei de la Vodafone, Orange cu abonament, vei avea mereu net pe ea!
Daca ti-o iei la liber nu, deoarece nu esti conectat la nimic, dar poti sa te contectezi la o retea de wireless pe care nu ogasesti chiar peste tot dar ai internet!
Pentru mai multe detalii du-te la magazinele pe care ti le-am spus...
Tablete recomandate de mine:
Samsung Galaxy Tab
Ipad
Ipad2
Vaio tableta!
SPer ca am fost de ajutor!