| OnlyHope a întrebat:

Hey! V-ati indragostit vreodata de fiul/fiica unuia dintre profesorii/profesoarele voastre? Sau cunosteti pe cineva care a trecut printr-o astfel de experienta? Cum ati reactionat, ce s-a intamplat? Cel mai frumos raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Cunosc pe cineva care a patit asta si totul a mers bine. Adica ma rog, acum nu mai sunt impreuna, dar cat au fost totul a fost ok. Adica profesoara nu i-a facut favoruri fetei cat timp cei doi au fost impreuna, dar nici dupa ce s-au despartit, fata nu a avut de suferit. Adica profesoara a stiut sa faca diferenta intre "familie" si "elev". Inafara orelor se intelegea super bine cu fata si totul era OK (ba chiar ii mai dadea si cateva sfaturi/ponturi bune), iar la ora era impartiala happy
Deci nu a afectat cu nimic faptul ca el era baiatul profei happy

1 răspuns:
| OnlyHope explică:

@Castorul, profesoara aceea preda cumva chimie? laughing