| ana_7191 a întrebat:

Hey. voi ce credeti. daca esti indragostita cu adevarat trebuie totusi sa ii mai asculti si pe altii. sau doar pe prieten?tongue

Răspuns Câştigător
| Lluvia a răspuns:

Trebuie sa asculti (cu sensul de a auzi) ce zice fiecare, dar sa gandesti si sa iei deciziile mai bune pentru tine. Nu trebuie sa faci ce iti zice nimeniwinking

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Daca esti indragostita nu inseamna neaparat ca trebuie sa fi si oarba. Trebuie sa asculti de parinti, in niciun caz de iubit.

| BubuuLinna a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa asculti ce zic altii. important e ce crezi tu
din inima dar poate si sa asculti pe altii nu este rau pentru ca iti dau mai multe sfaturi si o sa te hotarasti tu ce faci. fundita?love struck

Răspuns utilizator avertizat
| ana_7191 explică:

Hei tu.STYX.nu am spus ca e vorba de mine ci am spus-o la general asta observand ce se intampla in jurul meu.