| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Voi mai mergeti zilele astea la scoala? Eu cred ca doar maine mai merg...

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,din nefericire,da, pana joi, am profesoare care abia joi ne incheie mediile[de exemplu la matematica], iar daca nu ma duc pana in ultima zi, cu siguranta dupa vacanta voi avea parte de ...morala,deci,mai bine ma duc.Asta e, rezist saptamana asta dupa care vacanta:X.Pa-pa!happy

15 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,eu voi merge pana joi inclusiv.Vineri nu merg pentru ca nu facem ore si fac si mult pana la liceu deci nu merg.
Numai bine.

| ComatoseWine a răspuns:

Eu maine la patrychatterbox...ce loaza!

| Aleqa a răspuns:

Tre sa merg pana joi, cred. Ca miercuri se incheie notele la purtare si joi mediile normal, cred. Vom vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu trebuie sa mai merg ca am o profa care ne incheie mediile abia miercuri ....Nasol, nu?

| JustRoxanne a răspuns (pentru anonim_4396):

Daa, foarte nasol...Imi pare rau pentru tine sad

| anonim_4396 explică (pentru JustRoxanne):

tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Vrei absențe obținute absolut prostesc? Mă rog, e treaba ta dacă vrei să chiulești aiurea, dar eu mă duc. Și acum se încheie mediile.

| JustRoxanne a răspuns (pentru anonim_4396):

La noi pana miercuri trebuie sa fie incheiate toate mediile si majoritatea sunt incheiate, deci nu are nici un rost sa mai mergwinking Chiar si diriginta ne-a spus ca daca vrem, putem sa nu mai mergem...

| anonim_4396 explică (pentru JustRoxanne):

Chiar, în ce clasă ești?
Dacă nu vă pune absență și nu e obligatoriu, nu ai decât.

| JustRoxanne a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt in clasa a 11a happy

| anonim_4396 explică (pentru JustRoxanne):

Eu în a 10-a.
Mă rog, ai grijă să nu pierzi ceva.

| fadnox a răspuns:

Si eu sper la fel.....High Hopes

| Zatharra a răspuns:

Trebuie să merg...sad

| Indestructible a răspuns:

Joi și vineri îmi permit să absentez.

| HeredeaBogdan a răspuns:

Eu merg ca orele se mai tin pana miercuri. De joi intra dirigintii la clase. Joi si vineri merg chiar daca nu facem nimic. Oricum vine vacanta si nu mor daca mai stau 2 zile la scoala fara sa fac nimic. Decat acasa, sa ma plictisesc. Macar asa ma mai distrez cu colegii la scoala. big grin Funda laughing