| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Vreau sa citesc ceva captivant. O carte pe care sa nu o mai las din mana! Ceva superb laughing Ce imi recomandati? big grin Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| kate68 a răspuns:

Iti spun eu una! e super frumoasa tare si paliptanta crede-ma nuvreau neaparat funda dar fa tot posibilul sa o citesti! :X e super tare : "Jurnalul unui pusti" de jeff kinney crede-ma e comica. e vorba despre viata unui pusti care vrea sa ajunga celebru dar deocamdata e la scoala cu niste fraieri laughing e misto!

Bafta la citit!

3 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Eu iti recomand echinox. este cartea mea preferata si mi se pare suuuuper actiunea:X

| mean a răspuns:

Incearca "Cei 3 muschetari" de Alexandre Dumas.
Mie peronal mi-a placut mult.

| mynameiselena a răspuns:

Multumesc mult! de ce nu pot da mai multe fundite?! rolling on the floor oof.grea alegere.